Останні новини

Уряд прийняв рішення про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою...
Протягом багатьох років лісогосподарські підприємства свідомо обмежували доступ громадськості, науковцями, туристам і навіть природоохоронним...
13 лютого 2018 року у Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів) відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з...

Останні публікації

Проць Б.Г., Кагало О.О. Скрильніков Д.В. Плани конвергенції директив Європейського Союзу щодо охорони природи в Україні. - Львів: Ліга Пресс. 2017...

АУДИТ FSC Controlled Wood Романченко

Компанія НЕПКон проводить АУДИТ FSC Controlled Wood в компанії ФОП «Романченко Анатолій Данилович» Україна, Черкаська обл., Черкаський район, с. Яснозір’я.

Аудит буде проведений 06-07.12.2017. Здійснюється оцінка на відповідність Організації вимогам Стандарту FSC-контрольованої деревини FSC-STD-40-005 V3-1.

Короткий опис системи належної перевірки Організації додається до даного повідомлення.

Стадії і графік аудиту: Нижче наведено короткий опис процесу аудиту:
· Консультації з зацікавленими сторонами по системі належної перевірки: до початку аудиту НЕПКон очікує отримати коментарі від зацікавлених сторін.
· Аудит: НЕПКон планує провести АУДИТ FSC-контрольованої деревини в с. Яснозір’я (офіс Організації), з польовим виїздом до постачальників деревини, 06-07.12.2017.
· Зворотній зв'язок із зацікавленою стороною: Протягом 30 днів після завершення аудиту НЕПКон зв'яжеться з тими зацікавленими сторонами, які надали свої коментарі в процесі консультацій.

Ваш внесок - В рамках аудиту ми пропонуємо зацікавленим сторонам надати коментарі щодо відповідності діяльності Організації вимогам Стандарту FSC-контрольованої деревини.

Ми розглянемо будь-які коментарі (загальнодоступні або конфіденційні) в будь-якій зручній для Вас формі. Очікуємо отримати Ваші коментарі до початку аудиту та під час аудиту для того, щоб врахувати їх при прийнятті рішення про сертифікацію.

Ви можете представити нам свої спостереження наступним чином:
1. Зустрітися зі штатними співробітниками NEPCon в ході аудиту.
2. Зателефонувати Олесі Каспрук, представнику НЕПКон в Україні, і залишити свої коментарі.
3. Надіслати коментарі в письмовій формі поштою або електронною поштою. Ваші коментарі залишаться конфіденційними і використовуватимуться тільки при оцінці системи належної перевірки Організації, якщо Ви не бажаєте щоб вони були загальнодоступними.

Свої коментарі надсилайте електронною поштою за адресами: ok@nepcon.org; gb@nepcon.org; ov@nepcon.org

Поштова адреса: м.Львів, вул.Г.Чупринки,134/8.

За номерами телефону: +380503703104 – Олеся Каспрук; +380675036995 – Георгій Бондарук.

Оголошення про аудит (завантажити)

СИСТЕМА НАЛЕЖНОЇ ПЕРЕВІРКИ КОНТРОЛЬОВАНОГО МАТЕРІАЛУ (Завантажити резюме)