Сталий розвиток лісового господарства в Україні
УкрEng

Останні новини

В межах проектного завдання «Підтримка розвитку механізму залучення громадськості до контролю за транспортуванням заготовленої деревини в Україні», що...
Аудиторська компанія ТОВ "Легалліс" ("Legallis" LLС), у якості підрядника міжнародного акредитованого органу сертифікації ТОВ "Лісова Сертифікація" ("...
Міжнародний акредитаційний центр (ASI) призупинив право органу сертифікації Бюро Верітас на видачу сертифікатів ланцюжка постачання (CoC) і управлін...
Joomla! Україна

Опитування

Де ви дізнались про цей сайт?

Останні публікації

Бондарук Г.В., Кагало О.О., Проценко Л.Д., Артов А.М., Проць Б.Г. Нормативно-правове забезпечення збереження біорізноманіття в лісовому секторі Україн...
Joomla! Україна

Розроблено тестову версію системи громадського контролю за транспортуванням деревини

В межах проектного завдання «Підтримка розвитку механізму залучення громадськості до контролю за транспортуванням заготовленої деревини в Україні», що виконується в рамках програми ENPI-FLEG II,  було розроблено тестову версію системи громадського контролю за транспортуванням деревини http://www.proderevo.info, яка може стати альтернативою існуючої в Україні системі ЕОД та вільно використовуватись та вдосконалюватись громадськістю. 

Така система передбачає добровільну реєстрацію операцій з перевезення деревини шляхом фотографування ТТН та внесення інформації про перевезення в незалежну базу-даних. 

 

Рисунок 1. Принцип роботи системи громадського контролю за транспортуванням деревини proderevo.info

 

Верифікація операцій відбувається шляхом автоматичного зчитування даних про пристрій з якого вноситься інформація (номер телефону, IMEI, GPS координати) та створення спільної фотографії (з геотегом) відповідальної особи, що відпустила деревину разом з водієм транспортного засобу з подальшим завантаженням даних до незалежної бази даних.

Розроблена система є тестовою та показує переваги підходів, запропонованих в Концепції громадського контролю за транспортуванням необробленої деревини в Україні. Всі програмні рішення розміщені у відкритому доступі. Таким чином, запропонована система може вдосконалюватись усіма бажаючими. 

За підтримки органів державної виконавчої влади можлива синхронізація інформації з уже існуючими системами контролю руху заготовленої деревини в Україні (ЕОД та інші) та її застосування для роботи відповідних кол-центрів.

Для отримання додаткової інформації звертатися до консультанта програми Павла Кравця Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аудит ДП "Коростишівський лісгосп АПК"

Аудиторська компанія ТОВ "Легалліс" ("Legallis" LLС), у якості підрядника міжнародного акредитованого органу сертифікації ТОВ "Лісова Сертифікація" ("Forest Certification" LLC), здійснює сертифікаційну оцінку системи лісоуправління і внутрішнього ланцюга постачання ДП "Коростишівський лісгосп АПК" на відповідність міжнародним вимогам щодо ведення лісового господарства за схемою Лісової Опікунської Ради (FSC).

Коментарі чи зауваження з приводу діяльності цього підприємства можна надсилати за адресою: 03040 м. Київ, вул. Васильківська, буд.6. к.41, ТОВ "Легалліс", або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Також можна звертатись за телефонами: (044) 223-54-50; (067) 251-75-05. 

Більш детальна інформація стосовно аудиту ДП "Коростишівський лісгосп АПК" див. тут, анкета для опитування зацікавлених у лісоуправлінні сторін претендента на сертифікат ДП "Коростишівський лісгосп АПК" див. тут.

ASI призупинила акредитацію органу з сертифікації Bureau Veritas (Бюро Верітас) по всьому світу.

Міжнародний акредитаційний центр (ASI) призупинив право органу сертифікації Бюро Верітас на видачу сертифікатів ланцюжка постачання (CoC) і управління лісами (FM) по всьому світу. Призупинення вступило в силу з 19 жовтня 2016 року, і це обмежує можливість Бюро Верітас пропонувати і надавати акредитовані послуги з FSC сертифікації.

Призупинення є  результатом неспроможності вирішення наявних невідповідностей  стандартам FSC. Припинення  акредитації може тривати не більше шести місяців, і протягом цього періоду Бюро Верітас має виправити основні невідповідності. Існуючі клієнти компанії протягом цього періоду часу можуть користуватися сертифікаційними послугами. Лише в разі, якщо основні невідповідності не будуть за цей період усунуті, клієнтам  доведеться переходити до іншого органу сертифікації. В цілому мова йде про приблизно 3800 CoCFSC сертифікатів і приблизно 100 FMFSC сертифікатів в 63 країнах світу.

ASI проведе перевірку компанії SGS South Africa (Pty) Ltd.!

ASI (Accreditation Services International) проведе перевірку органу сертифікації SGS South Africa (Pty) Ltd. в період з 17.11.2016 р. по 18.11.2016 р.

Місце проведення перевірки: офіс компанії SGS, Львів, Україна.

ASI запрошує органи сертифікації, членів FSC, партнерів мережі та всі зацікавлені сторони надавати свої коментарі стосовно діяльності акредитованого органу сертифікації SGS South Africa (Pty) Ltd.

Надіслати свої коментарі або звернутись за додатковою інформацією можна до Tomas Malasauskas за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..