Сталий розвиток лісового господарства в Україні
УкрEng

Останні новини

За результатами тендерної процедури польове тестування проекту національного стандарту лісоуправління для України (версія 2-0) здійснюватиме компанія...
В листопаді відбудуться аудити в Житомирському  та Чернівецькому ОУЛМГ на відповідність Принципам та Критеріям FSC Компанією СЖС Україна планується п...
Аудиторська компанія ТОВ «Легалліс», що працює в асоціації з міжнародним акредитованим органом з сертифікації за системою FSC - Forest Certification L...
Joomla! Україна

Опитування

Де ви дізнались про цей сайт?

Останні публікації

Бондарук Г.В., Кагало О.О., Проценко Л.Д., Артов А.М., Проць Б.Г. Нормативно-правове забезпечення збереження біорізноманіття в лісовому секторі Україн...
Joomla! Україна

Визначено переможця тендеру на виконання польового тестування проекту національного стандарту лісоуправління для України

За результатами тендерної процедури польове тестування проекту національного стандарту лісоуправління для України (версія 2-0) здійснюватиме компанія НЕПКон.

Основною метою польового тестування проекту національного стандарту лісоуправління є оцінка можливості його практичної реалізації в умовах України з урахуванням екологічних, економічних та соціальних особливостей лісогосподарювання. 

Проект національного стандарту лісоуправління для України буде апробовано на підприємствах різних форм власності (державна, комунальна) в умовах різних типів рельєфів (рівнинний, гірський) та лісорослинних зон України.

Текст проекту національного стандарту лісоуправління для України (версія 2-0), доступний за адресою: http://goo.gl/O0brhJ

За додатковою інформацією просимо звертатися до Оксани Павліщук, менеджера зі стандартів Національного представництва FSC в Україні за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аудити FSC (листопад 2016)

В листопаді відбудуться аудити в Житомирському  та Чернівецькому ОУЛМГ на відповідність Принципам та Критеріям FSC

Компанією СЖС Україна планується проведення у листопаді 2016р. чергових наглядових аудитів у ДП "Хотинське ЛГ» (Чернівецького ОУЛМГ) та ДП «Житомирське ЛГ» (Житомирського ОУЛМГ), а також основного аудиту Новоград-Волинського ЛДГ (Повторна основна оцінка) на відповідність Принципам та Критеріям FSC.

Запрошуємо всі зацікавлені сторони висловити свої думки та пропозиції стосовно ведення лісового господарства на зазначених підприємствах. Свої коментарі з об'єктивними доказами,прохання надсилати електронною поштою за поданими нижче адресами. 

Також, якщо вам відомі інші зацікавлені сторони, що мають відношення до діяльності вищезазначених підприємств, будемо вдячні за надання їх контактів.

Електронні адреса для надсилання інформації:

Тетяна Данчук Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Аудити FSC (вересень-жовтень 2016)

Аудиторська компанія ТОВ «Легалліс», що працює в асоціації з міжнародним акредитованим органом з сертифікації за системою FSC - Forest Certification LLC, планує з кінця вересня та протягом жовтня поточного року провести контрольні аудити із сертифікації системи лісоуправління і ланцюжка постачання за схемою FSC ДП «Солотвинський лісгосп" (28-30.09.2016 р.) та ДП "Осмолодський лісгосп" (03-05.10.2016 р.) (Івано-франківська обл.) та ВП НУБіП України "Боярська ЛДС" (17-19.10.2016 р.) (Київська обл.). Дати проведення аудитів є попередніми.

Якщо у вас є коментарі чи зауваження з приводу діяльності цього підприємства, надсилайте їх будь-ласка, разом з об'єктивними доказами, електронною поштою на адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) бажано до моменту проведення аудиту.

Також, будемо вдячні за повідомлення цієї інформації іншим зацікавленим сторонам, які можуть мати відношення до діяльності цих підприємств та за надання координат зацікавлених сторін аудиторській компанії ТОВ «Легалліс» для подальшої співпраці з ними.

 

Джерело: https://www.facebook.com/lis.expert/

Оголошено тендер на виконання польового тестування проекту національного стандарту лісоуправління для України

Розпочато тендерні процедури проведення польового тестування проекту національного стандарту лісоуправління для України (версія 2-0). В тендерній процедурі польового тестування проекту стандарту можуть взяти участь FSC-акредитовані органи сертифікації. 

Технічне завдання на польове тестування проекту національного стандарту лісоуправління для України доступне за адресою http://goo.gl/LVdESc

Текст проекту національного стандарту лісоуправління для України (версія 2-0), доступний за адресою http://goo.gl/O0brhJ

ASI проведе перевірку компанії NEPCon

ASI (Accreditation Service Internationl) проведе оцінку відповідності органу сертифікації NEPCon OU, в період з 13.09 по 13.09 2016 року.

Місце проведення перевірки: ТОВ Рітон, смт Сутиски, Вінницька область, Україна.

ASI запрошує органи сертифікації, членів FSC, партнерів мережі та всі зацікавлені сторони надавати свої коментарі стосовно діяльності акредитованого органу сертифікації NEPCon, а також сертифікованого підприємства ТОВ Рітон.

Надіслати свої коментарі, або звернутись за додатковою інформацією до головного перевіряючого ASI, Томаса Маласаускаса (Tomas Malasauskas) можна за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.