Про сайт

 

 

Ресурс для природоохоронних організацій, активістів, науковців, місцевих громад та всіх, хто має інтерес до збереження лісів. Багато корисного тут знайдуть лісокористувачі,  які прагнуть впроваджувати принципи сталого ведення лісового господарства. Це те господарство, яке збалансовано враховує екологічні, соціальні та економічні аспекти. Його мета — лісокористування, що  не виснажує ліси, сприяє збереженню особливо цінних лісових ділянок і біорізноманіття, дає прибуток місцевим громадам та державі. Портал покликаний ознайомити зацікавлені сторони з інструментами сталого лісового господарства, за допомогою яких їхні інтереси можуть бути враховані при прийнятті рішень в лісовій галузі.

 

Актуальні оголошеннями про FSC-аудити, процедури оцінки впливу на довкілля та інші можливості, завдяки яким будь-хто із зацікавлених сторін може вплинути на ведення лісового господарства та забезпечити врахування власних інтересів.

Публікацій про новітні дослідження та кращі світові практики впровадження принципів сталого ведення лісового господарства. Буде цікавим  як, зацікавленим сторонам, так і  експертам лісової галузі.

Детальна інформація, покрокові алгоритми та відповіді на найбільш поширені питання про основні механізми, за допомогою яких зацікавлені сторони можуть впливати на прийняття рішень в лісовому господарстві. Тут можна знайти інфомацію про те, як скористатися наведеними у розділі "Можливості" оголошеннями.

Найбільш поширені терміни, приклади звернень, інструкція з користування картами та інша корисна інформація для якісної роботи зі збереження лісів.

На сайті доступна підписка на оновлення, щоб не пропустити найбільш актуальні можливості по збереженню лісів. Інформація про нові можливості та публікації надходитиме на Вашу електронну пошту щотижнево.