Про WWF

 

Всесвітній фонд природи WWF – одна з найвпливовіших та найбільших незалежних природоохоронних організацій у світі, що нараховує понад 5 мільйонів прихильників і має представництва у більш ніж сотні країн світу. 

 

Місія WWF полягає у тому, щоб зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, у якому людина житиме в гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біорізноманіття планети, раціонального використання природних ресурсів, зменшення рівня забруднення довкілля та марнотратного споживання.

 

Лісова практика WWF у світі, спрямована на скорочення темпів знеліснення, зупинку деградації лісових екосистем, покращення практик управління лісами й збереження цінних лісів.

 

WWF-Україна має чотири напрями роботи з лісами:

 

 

Цілі практики "Ліси" WWF-Україна:

 

  • Надати охоронний статус і закартувати всі важливі ділянки пралісів, квазіпралісів та природних лісів в Українських Карпатах і на Поліссі.
  • Запровадити якісні управлінські практики сталого лісового господарства, які включають в себе збереження особливо цінних лісів та врахування думок зацікавлених сторін при їх управлінні.  WWF підтримує міжнародну лісову сертифікацію за стандарт FSC.
  • Домогтися, щоб незаконні вирубки перестали бути загрозою для лісових екосистем, рідкісних видів та їхніх оселищ. 
  • Сприяти створенню нової лісової політики України, в тому числі, працюючи над розробкою законодавчих рекомендацій та пропозицій. 

 

 

Контакти:

З будь-яких питань, пов’язаних з роботою сайту, звертайтеся на електронну адресу aplyha@wwf.ua.