АУДИТ FSC ДП «БЕРШАДСЬКИЙ ЛІСГОСП» (КВІТЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Центр

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» (підрядник ТОВ «Легалліс») планується проведення 5-7 квітня 2021 року контрольного аудиту ДП «Бершадське лісове господарство» (Вінницька область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Бершадський лісгосп на даний момент володіє сертифікатом FSC під кодом FC-FM/COC-804544, який діє до 16.06.2022 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), forest_pop@ukr.net  (Поліщук Олександр Петрович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Бершадське ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)