Аудит FSC ДП «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» (вересень 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Центр

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення у вересні 2021 року аудиту в ДП «Білоцерківське лісове господарство» (Київська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC.

Згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0) ДП «Білоцерківський лісгосп» володіє сертифікатом під кодом FC-FM/COC-804958, який діє до 24.01.2024 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності ДП «Білоцерківське лісове господарство» Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net Сергію Розводу.

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 
Оголошення про аудит – ДП «Білоцерківське лісове господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)