АУДИТ FSC ДП «ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЛГ» (ГРУДЕНЬ 2020)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією Preferred by Nature (НЕПКон) планується проведення у грудні 2020 року контрольного (наглядового) аудиту в ДП «Чернігівське лісове господарство» на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Тимчасових стандартів NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні від 19.12.2014. Чернігівський лісгосп володіє сертифікатом під кодом NC-FM/COC-022236, який діє до 29.01.2025 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: okaspruk@preferredbynature.org (Каспрук Олеся Ігорівна), gbondaruk@preferredbynature.org (Бондарук Георгій Володимирович).

Аудит FSC - це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті у якості зовнішніх спостерігачів, ви можете за цим посиланням.

Оголошення про аудит – ДП «Чернігівське ЛГ»

Тимчасові стандарти NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні (українською)