Аудит FSC ДП «Чорноліське ЛГ» (липень 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Центр

Компанією Preferred by Nature (НЕПКон) планується проведення у липні 2021 року аудиту в ДП «Чорноліське ЛГ» (Кіровоградська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC. Згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0) Чорноліський лісгосп володіє сертифікатом під кодом NC-FM/COC-028573, який діє до 29.08.2022 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: tetyana.danchuk@sgs.com (Данчук-Дворецька Тетяна).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 
Оголошення про аудит – ДП «Чорноліське лісове господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)