АУДИТ FSC ДП «Делятинське ЛГ» (ЧЕРВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Карпати

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення у червні 2021 року контрольного аудиту ДП «Делятинське лісове господарство» (Івано-Франківська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Делятинський лісгосп володіє сертифікатом під кодом FC-FM/COC-001297, який діє до 10.12.2024 р.
Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), litki@i.ua (Іванченко Василь Віталійович).
Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.
 
Оголошення про аудит – ДП «Делятинське лісове господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)