АУДИТ FSC ДП «ІЛЛІНЕЦЬКИЙ ЛІСГОСП» (ТРАВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Центр

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення 17-19 травня 2021 року контрольного аудиту ДП «Іллінецьке лісове господарство» (Вінницька область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Іллінецький лісгосп на даний момент володіє сертифікатом FSC під кодом FC-FM/COC-804581, який діє до 21.08.2022 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), topchy.alexandr@gmail.com (Топчій Олександр Ігорович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Іллінецьке ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)