АУДИТ FSC ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ЛІСГОСП» (ЛЮТИЙ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Карпати

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» (підрядник ТОВ «Легалліс») планується проведення 1-3 лютого 2021 року контрольного аудиту ДП «Івано-Франківське лісове господарство» на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Івано-Франківський лісгосп на даний момент володіє сертифікатом FSC під кодом FC-FM/COC-804716, який діє до 15.04.2023 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), forest_pop@ukr.net (Поліщук Олександр Петрович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Івано-Франківське ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)