АУДИТ FSC ДП «КОРОСТИШІВСЬКЕ ЛГ» (СІЧЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією Preferred by Nature (НЕПКон) планується проведення 26-29 січня 2021 року ресертифікаційного аудиту в ДП «Коростишівське лісове господарство» на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0).

Коростишівський лісгосп володіє сертифікатом під кодом NC-FM/COC-024289, який діє до 03.04.2021 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: okaspruk@preferredbynature.org (Каспрук Олеся Ігорівна), gbondaruk@preferredbynature.org (Бондарук Георгій Володимирович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті у якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

Оголошення про аудит – ДП «Коростишівське ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)