АУДИТ FSC ДП «Кролевецьке ЛМГ» (ЛИПЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Схід

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення у липні 2021 року контрольного аудиту ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» (Сумська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Кролевецький лісомисливський лісгосп володіє сертифікатом під кодом FC-FM/COC-804854, який діє до 17.09.2023 р.
Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), litki@i.ua (Іванченко Василь Віталійович).
Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.
 
Оголошення про аудит – ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)