АУДИТ FSC ДП "КРИЖОПІЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" (ГРУДЕНЬ 2020)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Центр

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення 7-10 грудня 2020 року основного (базового) аудиту в ДП «Крижопільське лісове господарство» на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Крижопільський лісгосп на даний момент не володіє сертифікатом FSC.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), forest_pop@ukr.net (Поліщук Олександр Петрович).

Аудит FSC - це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті у якості зовнішніх спостерігачів, ви можете за цим посиланням.

Оголошення про аудит – ДП «Крижопільське ЛГ»

Національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (офіційна версія, англійською)

Національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (неофіційний переклад українською)