Аудит FSC ДП «МІЖГІРСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» (серпень 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Захід (без Карпат)

Компанією СЖС Україна планується проведення у серпні 2021 року аудиту в ДП «МІЖГІРСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» (Закарпатська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC. Згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0) Міжгірський лісгосп володіє сертифікатом під кодом SGS-FM/COC-010907, який діє до 27.12.2021 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: tetyana.danchuk@sgs.com (Данчук-Дворецька Тетяна).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 
Оголошення про аудит – ДП «Міжгірське лісове господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)