Аудит FSC ДП «ОСТКІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» (вересень 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Захід (без Карпат)

Компанією Preferred by Nature (НЕПКон) планується проведення у вересні 2021 року аудиту в ДП «Остківське лісове господарство» (Рівненська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC.

Згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0) ДП «Остківський лісгосп» володів сертифікатом під кодом NC-FM/COC-031945, дія якого закінчилась 30.09.2020 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності ДП «Остківське лісове господарство» Ви можете надіслати електронною поштою: ok@nepcon.org Олесі Каспрук. Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 
Оголошення про аудит – ДП «Остківське лісове господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)