АУДИТ FSC ДП «РАДОМИШЛЬСЬКЕ ЛМГ» (ЧЕРВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією СЖС Україна планується проведення 21-22 червня 2021 року першого наглядового аудиту ДП «Радомишльське лісомисливське господарство» (Житомирська область) на відповідність системи ведення лісового господарства Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Радомишльський лісгосп володіє сертифікатом під кодом SGS-FM/COC-010552, який діє до 01.09.2025 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: tetyana.danchuk@sgs.com   (Данчук-Дворецька Тетяна).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Радомишльське ЛМГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)