Аудит FSC ДП «РАТНІВСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» (вересень 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією СЖС Україна планується проведення у вересні 2021 року аудиту в ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» (Волинська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC.

Згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0) ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» володіє сертифікатом під кодом SGS-FM/COC-011832, який діє до 07.01.2025 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» Ви можете надіслати електронною поштою: tetyana.danchuk@sgs.com Данчук-Дворецькій Тетяні.

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 
Оголошення про аудит – ДП «Ратнівське лісомисливське господарство господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)