АУДИТ FSC ДП «РОГАТИНСЬКИЙ ЛІСГОСП» (БЕРЕЗЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Захід (без Карпат)

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення 1-3 березня 2021 року контрольного аудиту ДП «Рогатинське лісове господарство» (Івано-Франківська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Рогатинський лісгосп на даний момент володіє сертифікатом FSC під кодом FC-FM/COC-804763, який діє до 13.06.2023 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), forest_pop@ukr.net (Поліщук Олександр Петрович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Рогатинське ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)