АУДИТ FSC ДП «Середино-Будське ЛГ» (ЛИПЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Схід

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення у липні 2021 року контрольного аудиту ДП «Середино-Будське лісове господарство» (Сумська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Середино-Будськський лісгосп володіє сертифікатом під кодом FC-FM/COC-804899, який діє до 19.11.2023 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), topchy.alexandr@gmail.com (Топчій Олександр Ігорович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.
 
Оголошення про аудит – ДП «Середино-Будське лісове господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)