АУДИТ FSC ДП «СУМСЬКИЙ ЛІСГОСП» (КВІТЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Схід

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення 5-7 квітня 2021 року контрольного аудиту ДП «Сумський лісове господарство» на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Сумський лісгосп на даний момент володіє сертифікатом FSC під кодом FC-FM/COC-001172, який діє до 09.07.2024 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), rybak_d@ukr.net (Рибак Дмитро Васильович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Сумське ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)