АУДИТ FSC ДП «ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ЛГ» (ТРАВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Центр

Компанією Preferred by Nature (NEPCon) планується проведення у травні 2021 року контрольного аудиту ДП «Тернопільське лісове господарство» на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Тернопільський лісгосп володіє сертифікатом під кодом NC-FM/COC-027809, який діє до 09.07.2022 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: ok@nepcon.org (Каспрук Олеся Ігорівна), gb@nepcon.org (Бондарук Георгій Володимирович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Тернопільське ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)