АУДИТ FSC ДП «ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКЕ ЛМГ» (ЧЕРВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Карпати

Компанією СЖС Україна планується проведення 1-3 червня 2021 року повторної основної оцінки (ресертифікаційного аудиту) ДП «Великобичківське лісомисливське господарство» (Закарпатська область) на відповідність системи ведення лісового господарства Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Великобичківський лісгосп володіє сертифікатом під кодом SGS-FM/COC-010811, який діє до 11.09.2021 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: tetyana.danchuk@sgs.com   (Данчук-Дворецька Тетяна).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Великобичківське ЛМГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)