АУДИТ FSC ДП «Вінницьке ЛГ» (ЧЕРВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Центр

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення у червні 2021 року контрольного аудиту ДП «Вінницьке лісове господарство» (Вінницька область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Вінницький лісгосп володіє сертифікатом під кодом FC-FM/COC-804838, який діє до 29.08.2023 р.
Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифіката Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), rybak_d@ukr.net  (Рибак Дмитро Васильович).
Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.
 
Оголошення про аудит – ДП «Вінницьке лісове господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)