Аудит FSC ДП «ЖИТОМИРСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» (жовтень 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією СЖС Україна планується проведення у жовтні 2021 року аудиту в ДП «Житомирське лісове господарство» (Житомирська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC.

Згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0) ДП «Житомирське лісове господарство» володіє  сертифікатом під кодом SGS-FM/COC-009833, який діє до 03.04.2023 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності ДП «Житомирське лісове господарство» Ви можете надіслати електронною поштою: tetyana.danchuk@sgs.com Данчук-Дворецькій Тетяні.

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 
Оголошення про аудит – ДП «Житомирське лісове господарство»
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)
FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)