АУДИТИ FSC БЕРЕГІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ ТА УЖГОРОДСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІСНИЦТВА (ЧЕРВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Карпати

Компанією СЖС Україна планується проведення 1-3 червня 2021 року повторної основної оцінки (ресертифікаційних аудитів) ДП «Берегівське лісове господарство» та ДП «Ужгородське військове лісництво» (Закарпатська область) на відповідність систем ведення лісового господарства Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Берегівський лісгосп володіє сертифікатом під кодом SGS-FM/COC-010973, який діє до 02.03.2022 р., а Ужгородське військове лісництво має сертифікат  SGS-FM/COC-010816, дійсний до 19.09.2021 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності згаданих утримувачів сертифікатів Ви можете надіслати електронною поштою: tetyana.danchuk@sgs.com   (Данчук-Дворецька Тетяна).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Берегівське ЛГ»

Оголошення про аудит – ДП «Ужгородське військове лісництво»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)