АУДИТИ FSC ДОБРЯНСЬКОГО, КОРЮКІВСЬКОГО ТА ГОРОДНЯНСЬКОГО ЛІСГОСПІВ (БЕРЕЗЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією Preferred by Nature (NEPCon) планується проведення у березні 2021 року контрольних аудитів ДП «Добрянське лісове господарство», «Корюківське лісове господарство» та «Городнянське лісове господарство» (Чернігівська область) на відповідність систем ведення лісового господарства та ланцюгів постачання цих підприємств Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0).

Добрянський лісгосп володіє сертифікатом під кодом NC-FM/COC-013430, який діє до 10.06.2025 р., Корюківський лісгосп має сертифікат NC-FM/COC-022191, дійсний до 15.06.2025 р., а Городнянський лісгосп – сертифікат NC-FM/COC-022240, який діє до 20.07.2025 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності вищевказаних утримувачів сертифікатів Ви можете надіслати електронною поштою: ok@nepcon.org (Каспрук Олеся Ігорівна), gb@nepcon.org (Бондарук Георгій Володимирович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Добрянське ЛГ»

Оголошення про аудит – ДП «Корюківське ЛГ»

Оголошення про аудит – ДП «Городнянське ЛГ»

 

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)