АУДИТИ FSC ДП «ЛЮБЕШІВСЬКЕ ЛМГ» ТА «КАМІНЬ-КАШИРСЬКЕ ЛГ» (ТРАВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією Preferred by Nature (NEPCon) планується проведення у травні 2021 року контрольних аудитів ДП «Любешівське лісомисливське господарство» та ДП «Камінь-Каширське лісове господарство» (Волинська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюгів постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Любешівське ЛМГ володіє сертифікатом під кодом NC-FM/COC-018504, який діє до 20.08.2024 р., а Камінь-Каширський  лісгосп має сертифікат NC-FM/COC-018508, теж дійсний до 20.08.2024 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності вищезгаданих утримувачів сертифікатів Ви можете надіслати електронною поштою: ok@nepcon.org (Каспрук Олеся Ігорівна), gb@nepcon.org (Бондарук Георгій Володимирович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Любешівське ЛМГ»

Оголошення про аудит – ДП «Камінь-Каширське ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)