АУДИТИ FSC ДП «ЛЮБОМЛЬСЬКЕ ЛГ» ТА «ЛЮБЕШІВАГРОЛІС» (ТРАВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією Preferred by Nature (NEPCon) планується проведення у травні 2021 року контрольних аудитів ДП «Любомльське лісове господарство» та ДП «Любешівагроліс» (Волинська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюгів постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Любомльський лісгосп володіє сертифікатом під кодом NC-FM/COC-018503, який діє до 25.09.2024 р., а Любешівагроліс має сертифікат NC-FM/COC-028719, дійсний до 22.08.2024 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності згаданих утримувачів сертифікатів Ви можете надіслати електронною поштою: ok@nepcon.org (Каспрук Олеся Ігорівна), gb@nepcon.org (Бондарук Георгій Володимирович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Любомльське ЛГ»

Оголошення про аудит – ДП «Любешівагроліс»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)