АУДИТИ FSC ДП «ОВРУЦЬКЕ ЛГ» ТА «ОВРУЦЬКЕ СЛГ» (ЛЮТИЙ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією Preferred by Nature (НЕПКон) планується проведення 1-5 лютого 2021 року ресертифікаційних аудитів у ДП «Овруцьке лісове господарство» та ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство» на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0).

Овруцький лісгосп володіє сертифікатом під кодом NC-FM/COC-024002, який діє до 28.04.2021 р., а  Овруцький спецлісгосп має сертифікат із кодом NC-FM/COC-024291, дійсний до 03.04.2021 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності вищезазначених утримувачів FSC–сертифікатів Ви можете надіслати електронною поштою: okaspruk@preferredbynature.org (Каспрук Олеся Ігорівна), gbondaruk@preferredbynature.org (Бондарук Георгій Володимирович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті у якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

Оголошення про аудит – ДП «Овруцьке ЛГ»

Оголошення про аудит – ДП «Овруцьке СЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)