АУДИТИ FSC ДП «ЄМІЛЬЧИНСЬКИЙ ЛІСГОСП» і «БАРАНІВСЬКЕ ЛМГ» (ТРАВЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення 3-6 травня 2021 року ресертифікаційних аудитів ДП «Ємільчинське лісове господарство» та ДП «Баранівське лісомисливське господарство» (Житомирська область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Ємільчинський лісгосп на даний момент володіє сертифікатом FSC під кодом FC-FM/COC-804455, який діє до 22.01.2022 р., а Баранівське ЛМГ має сертифікат FSC із кодом FC-FM/COC-804360, дійсний до 17.07.2021 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою:

  1. Ємільчинське ЛГ –  sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), forest_pop@ukr.net  (Поліщук Олександр Петрович).
  2. Баранівське ЛМГ – sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), rybak_d@ukr.net (Рибак Дмитро Васильович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Ємільчинське ЛГ»

Оголошення про аудит – ДП «Баранівське ЛМГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)