АУДИТИ FSC ДП «ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІСГОСП» І «ГАЙСИНСЬКИЙ ЛІСГОСП» (КВІТЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Центр

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення 19-21 квітня 2021 року контрольних аудитів ДП «Жмеринське лісове господарство» і ДП «Гайсинське лісове господарство» (Вінницька область) на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Жмеринський лісгосп на даний момент володіє сертифікатом FSC під кодом FC-FM/COC-804784, який діє до 03.07.2023 р., а Гайсинський лісгосп має сертифікат із кодом NC-FM/COC-804530, дійсний до 30.05.2022 р.

Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувачів сертифікатів Ви можете надіслати електронною поштою:

  1. Жмеринський лісгосп –  sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), topchy.alexandr@gmail.com (Топчій Олександр Ігорович);
  2. Гайсинський лісгосп –  sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), litki@i.ua (Іванченко Василь Віталійович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – ДП «Жмеринське ЛГ»

Оголошення про аудит – ДП «Гайсинське ЛГ»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською, оригінальний документ)