АУДИТИ FSC «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК» І «МАЛИНСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК» (БЕРЕЗЕНЬ 2021)

Тип: 
аудити FSC
Регіон: 
Північ

Компанією ТОВ «Лісова сертифікація» планується проведення 22-24 березня 2021 року контрольних аудитів дочірніх підприємств «Новоград-Волинський лісгосп АПК» та «Малинський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс» на відповідність системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання Принципам та Критеріям FSC, згідно Національного стандарту системи ведення лісового господарства для України (FSC-STD-UKR-01-2019 V 1-0). Новоград-Волинський лісгосп АПК на даний момент володіє сертифікатом FSC під кодом FC-FM/COC-001142, який діє до 10.06.2024 р., а Малинський лісгосп АПК має сертифікат із кодом NC-FM/COC-804554, дійсний до 25.07.2022 р.

 Коментарі та зауваження з приводу діяльності утримувача сертифікату Ви можете надіслати електронною поштою: sergiy_rozvod@ukr.net (Розвод Сергій Володимирович), forest_pop@ukr.net (Поліщук Олександр Петрович).

Аудит FSC – це реальна можливість для громадськості зберегти від майбутніх рубок цінні для місцевих громад, або збереження біорізноманіття, ділянки лісу та оцінити об'єктивність роботи аудиторів. Дізнатися більше про FSC-сертифікацію та можливості, які вона створює для місцевих громад, природоохоронних організацій, активістів та науковців, а також особливості участі в аудиті в якості зовнішніх спостерігачів, Ви можете за цим посиланням.

 

Оголошення про аудит – «Новоград-Волинський лісгосп АПК»

Оголошення про аудит – «Малинський лісгосп АПК»

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (українською)

FSC національний стандарт системи ведення лісового господарства для України (англійською)