ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ЗАКОНУ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ (ЩОДО ОХОРОНИ ВІД РУБОК ЛІСУ РІДКІСНИХ І ТАКИХ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗНИКНЕННЯ, ВИДІВ РОСЛИННОГО СВІТУ, ЗАНЕСЕНИХ ДО ЧЕРВОНОЇ КНИГИ УКРАЇНИ)

Тип: 
обговорення НПА
Регіон: 
Вся Україна

На опрацюванні в комітеті з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України знаходиться законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України (щодо охорони від рубок лісу рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного світу, занесених до червоної книги України)». Метою прийняття акту є посилення правових основ охорони рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного світу. Законопроектом пропонується заборона  проведення рубок лісу в місцях перебування (зростання) видів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також оголошення території, на якій розмножуються (зростають) рідкісні і такі, що перебувають під загрозою зникнення, види тваринного і рослинного світу, об'єктом природно-заповідного фонду України, як загальнодержавного, так і місцевого значення.

Опублікована сторінка включає проєкт Закону, пояснювальну записку та порівняльну таблицю до нього із пропонованими змінами. Всі представники громадськості можуть надати свої зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту  на e-mail секретаріату комітету borisyuk@rada.gov.ua або volovenko_o@rada.gov.ua.