ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ ПРО ОВД

Тип: 
обговорення НПА
Регіон: 
Вся Україна

Міндовкілля опублікувало законопроєкт «Про внесення змін до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” стосовно удосконалення процедури  оцінки впливу на довкілля». Цим проєктом закону пропонується закріпити на законодавчому рівні підстави для надання висновку з ОВД, у якому визначено недопустимість провадження планованої діяльності, та підстави для відмови у видачі висновку з ОВД.

Також, цей проєкт передбачає вдосконалення правових та організаційних засад процедури ОВД, яка спрямована на запобігання екологічної шкоди, забезпечення екологічної безпеки та охорони довкілля у процесі прийняття рішень про здійснення господарської діяльності, що може мати значний вплив на нього, з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Наприклад, пропонується покращити процедуру передачі документів суб’єктом господарювання при проходженні процедури ОВД.

Опублікована сторінка включає власне проєкт Закону, пояснювальну записку та порівняльну таблицю до нього із пропонованими змінами.

Всі представники громадськості можуть надати свої зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту включно до 11.04.2021 р. на e-mail: gerya@mepr.gov.ua