ОВД ПОСТУПОВИХ РУБОК НА ТЕРИТОРІЇ БОЯРСЬКОЇ ЛДС (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

Відокремлений підрозділ НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» опублікувала в Єдиному реєстрі з ОВД звіт з оцінки впливу на довкілля поступових рубок головного користування на 10 років. Підприємство планує щорічно заготовляти 22,99 тис. м3 деревини на площі 77,3 га, шляхом проведення поступових РГК у рекреаційно-оздоровчих лісах. Боярська ЛДС вже проходила ОВД і планами суцільних РГК і отримала у висновку з оцінки впливу на довкілля зобов'язання щодо проведення додаткової ОВД. 

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів. Інша складова громадського обговорення – громадські слухання – на період запровадженого через COVID-19 карантину не проводяться. 

В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планованих поступових рубок та Звіту з ОВД Боярської ЛДС (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок до висновку з ОВД) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 30 грудня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.