ОВД РУБОК ГОЛОВНОГО КОРИСТУВАННЯ У ГАЙСИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Центр

ДП «ГАЙСИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», (Вінницька  область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведенні рубок головного користування та суцільних санітарних рубок з подальшим лісовідновленням на місцях зрубів.. Щорічний обсяг рубок головного користування запроектований в об’ємі: 35,03 тис. м³ на площі 136,5 га,, суцільних санітарних рубок – 1,98 тис. м³ на площі 10,1 га.

Лісовідновлення після проведення суцільних санітарних рубок здійснюється шляхом створення лісових культур та сприяння природному поновленню відповідно до лісорослинних умов та наявності достатньої кількості насінників.

Згідно із положеннями Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД.

Ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 9 серпня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.