ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК  У БЕРЕЗНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «БЕРЕЗНІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», (Рівненська  область) опубліковало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведенні суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок.

Щорічний обсяг рубок головного користування запроектований в об’ємі 42,71 тис. м³ на площі 244,6 га, санітарних рубок - 4,80 тис. м³ на площі 49,0 га.

Зрізування деревини здійснюватиметься за допомогою бензопил Husqvarna та Stihl, трелювання сортиментами за допомогою коней та колісних тракторів із захватами з подальшим транспортуванням на склад та зберігання продукції.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів.

Ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 19 липня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.