ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ЛІСГОПІ (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Чернігівський військовий лісгосп» опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД звіт з оцінки впливу на довкілля суцільних санітарних рубок. Підприємство планує щорічно провести ССР на площі 284,8 га у господарській зоні РЛП Міжріченський по насадженнях, що сильно постраждали внаслідок пожеж у 2020 році – квартали 311, 343, 344, 369, 370, 388, 389, 409, 430 Майстерської лісогосподарської дільниці № 5.  В якості альтернатив планованої діяльності розглядається лише трелювання заготовленої деревини із використанням колісної або гусеничної техніки, з вибором першого варіанту в якості основного.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів.

В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планованих суцільних санітарних рубок та Звіту з ОВД Чернігівського військового лісгоспу (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок до висновку з ОВД) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 25 лютого.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.