ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ДУБЕНСЬКОМУ ЛІСГОПІ (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Дубенське лісове господарство» (Рівненська область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД звіт з оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування на 10 років та суцільних санітарних рубок на 1 рік. Підприємство планує щорічно заготовляти 63,54 тис. м3 деревини на площі 207,7 га, шляхом проведення суцільних РГК в експлуатаційних, захисних та рекреаційно-оздоровчих лісах. А також провести в експлуатаційних та захисних лісах суцільні санрубки на площі 41,4 га, із запасом деревини 12,89 тис. м3. В якості альтернатив планованої діяльності розглядається лише трелювання заготовленої деревини (сортиментів) із використанням колісної або гусеничної техніки, з вибором першого варіанту в якості основного.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів. Інша складова громадського обговорення – громадські слухання – на період запровадженого через COVID-19 карантину не проводяться. 

В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планованих суцільних рубок та Звіту з ОВД Дубенського лісгоспу (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок до висновку з ОВД) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 4 березня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.