ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ДУБЕНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Дубенське лісове господарство», шляхом оприлюднення відповідного Повідомлення про плановану діяльність у Єдиному реєстрі з ОВД,  розпочало процедуру оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування протягом 10 років та суцільних санітарних рубок, терміном на 5 років. Підприємство планує щорічно заготовляти 57,86 тис. м3 деревини на площі 207,7 га шляхом проведення суцільних РГК в експлуатаційних, рекреаційно-оздоровчих та захисних лісах, а також 11,6 тис. м3 на площі 41,4 га – під час ССР в експлуатаційних та захисних лісах.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних РГК та ССР у Дубенському лісгоспі на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 18 грудня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.