ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ГОЛОВАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Центр

ДП «Голованівське лісове господарство» опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД свій звіт з оцінки впливу на довкілля запланованих суцільних рубок головного користування на 10 років та суцільних санітарних рубок на 5 років. Підприємство планує щорічно заготовляти 4,89 тис. м3 деревини на площі 23,5 га шляхом проведення суцільних РГК у захисних лісах, а також 1,83 тис. м3 на площі 13,3 га – під час ССР у захисних та рекреаційно-оздоровчих лісах.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів. Інша складова громадського обговорення – громадські слухання – на період запровадженого через COVID-19 карантину не проводяться.  

В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планованих суцільних рубок та Звіту з ОВД Голованівського лісгоспу (зокрема, пропозиції екологічних умов провадження планованої діяльності, які хочете бачити у висновку з ОВД) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 30 листопада.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.