ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ГОЛОВАНІВСЬКОМУ ЛІСОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Центр

ДП «ГОЛОВАНІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», (Кіровоградська область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведенні рубок головного користування. Зрізування деревини здійснюється за допомогою бензопил, трелювання сортиментами за допомогою колісних тракторів із захватами з подальшим транспортуванням на склад та зберігання продукції. Щорічний обсяг рубок головного користування запроектовано в об’ємах: 99,37 тис.м³ на площі 436,1 га.

Згідно із положеннями Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних рубок у Голованівському лісовому господарстві на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.uaвключно до 06 вересня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.