ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У КІЦМАНСЬКОМУ ЛІСІ АПК

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Карпати

ДП «Кіцманський ліс АПК» (Чернівецька область), шляхом оприлюднення відповідного повідомлення про плановану діяльність у Єдиному реєстрі з ОВД,  розпочало процедуру оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування. Підприємство планує протягом 10 років щорічно заготовляти 8,5 тис. м3 деревини на площі 50 га під час проведення РГК в експлуатаційних, рекреаційно-оздоровчих лісах, а також лісах природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних РГК у Кіцманському лісі АПК на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 28 грудня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.