ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У КЛЕСІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Клесівське лісове господарство» (Рівненська область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД звіт з оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок. Підприємство планує протягом 10 років щорічно заготовляти 92,62 тис. м3 деревини на площі 356,7 га шляхом проведення РГК в експлуатаційних, захисних та рекреаційно-оздоровчих лісах, а також 4,83 тис. м3 на площі 32,8 га – під час ССР в експлуатаційних та захисних лісах. В якості альтернатив планованої діяльності розглядається лише трелювання заготовленої деревини із використанням колісних або гусеничних тракторів, з вибором першого варіанту в якості основного.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів.

Ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планованих суцільних рубок та Звіту з ОВД Клесівського лісгоспу (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок до висновку з ОВД) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 14 квітня.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.