ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У КОРОСТИШІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Коростишівське лісове господарство» опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД повторне оголошення про початок громадського обговорення свого звіту з оцінки впливу на довкілля. Коростишівський лісгосп планує протягом 10 років здійснювати щорічну заготівлю 53,18 тис м3 деревини на площі 203,5 га шляхом проведення суцільних рубок головного користування в експлуатаційних, захисних та рекреаційно-оздоровчих лісах. Також лісгоспом заплановані суцільні санітарні рубки у згаданих 3-х категоріях лісів.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів. Повторне оголошення означає, що враховуються лише ті зауваження та пропозиції, які надійшли після появи цього оголошення. Тобто, листи, які подавались після 1-го оголошення про обговорення Звіту з ОВД, необхідно надіслати повторно.  Інша складова громадського обговорення – громадські слухання – на період запровадженого через COVID-19 карантину не проводяться.  

Зауваження та пропозиції щодо планованих суцільних рубок та Звіту з ОВД Коростишівського лісгоспу (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок, які ви хочете бачити у висновку з ОВД) ви можете надіслати на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 20 листопада.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.