ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У КОРОСТИШІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ АПК

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

Дочірнє підприємство «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» , шляхом оприлюднення відповідного повідомлення про плановану діяльність у Єдиному реєстрі з ОВД,  розпочало процедуру оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок. Підприємство планує протягом 10 років щорічно заготовляти 17,53 тис. м3 деревини на площі 94,81 га під час проведення РГК в експлуатаційних, захисних та рекреаційно-оздоровчих лісах, а також 48,52 тис. м3 на площі 257,7 га – під час ССР у всіх згаданих категоріях лісів.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних РГК та ССР у Коростишівському лісгоспі АПК на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 28 грудня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.