ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У КРЕМІНСЬКОМУ ЛІСОМИСЛИВСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Схід

ДП «КРЕМІНСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО», (Луганська область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведенні суцільних санітарних рубок у насадженнях, пошкоджених лісовими пожежами, з подальшим лісовідновленням на місцях зрубів.. Суцільні санітарні рубки та лісовідновлення планується провести на площі 493,7 га.. Лісовідновлення штучним способом буде здійснюватись виключно на тих ділянках, де лісовідновлення природним способом неможливе. При лісовідновленні не будуть використовуватись чужорідні види дерев.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів.

Ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 28 липня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.