ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ЛІСГОСПІ (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Центр

ДП «Могилів-Подільське лісове господарство» (Вінницька область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД звіт з оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування.  Лісгосп планує протягом 10 років щорічно заготовляти 36,69 тис. м3 деревини на площі 147,5 га під час проведення РГК в експлуатаційних, захисних та рекреаційно-оздоровчих лісах.  В якості альтернатив планованої діяльності розглядається лише трелювання заготовленої деревини із використанням колісних тракторів та коней, або гусеничних тракторів, з вибором першого варіанту в якості основного.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів.

Ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планованих суцільних рубок та Звіту з ОВД Могилів-Подільського лісгоспу (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок до висновку з ОВД) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 5 травня.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.