ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ПУТИЛЬСЬКОМУ ЛІСОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Карпати

ДП «ПУТИЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», (Чернівецька область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведенні рубок головного користування та санітарних рубок. Лісовідновлення після проведення суцільних санітарних рубок здійснюється шляхом створення лісових культур та сприянням природному поновленню відповідно до лісо рослинних умов та наявності достатньої кількості насінників. Щорічний обсяг рубок головного користування запроектовано в об’ємах: 74,4 тис м3 на площі 248,9 га, санітарних рубок – 1,33 тис.м³ на площі 5,9 га.

Згідно із положеннями Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних рубок у Путильському лісовому господарстві на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.uaвключно до 30 серпня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.